134.871 gebruikers | 85.643 films | 31.031 regisseurs | 3.506.757 berichten | 4.927.681 stemmen
 

Ooru Naito Rongu (1992)

Alternatieve titel: All Night Long 

 

Ooru Naito Rongu (1992)
22 stemmen | gemiddelde 2,56
mijn stem:
Japan
Drama / Horror
90 minuten

geregisseerd door Katsuya Matsumura
met Eisuke Tsunoda, Ryôsuke Suzuki en Yôji Ietomi

Drie jongens zijn getuige van een gruwelijke steekpartij. Door deze gebeurtenis ontstaat er een vreemde onderlinge band tussen de drie. Wanneer een vriendin door een groep criminelen wordt verkracht, besluiten ze haar op niets ontziende wijze te wreken.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 mei 2003, 13:38 uur
Geen fantastische film. Wat je eigenlijk van zo'n film verwacht is veel geweld en bloed omdat dit op de hoes wordt vermeld van de dvd, weinig van waar, kwam er 'helaas' maar amper in voor. Waar het eigenlijk het grootste gedeelte om gaat in de film is de 3 hoofdrolspelers hoe die een hechte vriendschap met elkaar krijgen.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 december 2006, 10:05 uur
Wat een gave film was dit. Het ging hier juist niet om de gore, maar om de kranzinnigheid die deze film uitstraalde. Verder kent de film een geweldige sfeer dat gepaard gaat met uitstekende cinematografie en muzikale ondersteuning. Acteerwerk was geweldig, en de drie vrienden leerde je uitstekend kennen. Toch miste ik een beetje de rode lijn en waren de gebeurtenissen niet altijd samenhangend. Maakt niets uit, prima film heb me uitstekend vermaakt.

4/5

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 juli 2007, 1:30 uur
Zag er slecht, lelijk en oud uit. Acteerwerk ook belabberd.

Gelukkig zit er een nogal stevig en ziekelijk verhaaltje achter met een best coole finale. Iedereen loopt compleet doorgeslagen rond.

Jammer dat het visueel weinig voorstelt, muziek vond ik nog best goed verder. Leuk, herkenbaar en onheilspellend deuntje.

Vaag filmpje, geweldig idiote hoofdrolspelers die het einde nog best te pruimen maken. Verder niet al te boeiend jammer genoeg.

2*

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 mei 2009, 10:56 uur
Slechte film die ook nog eens nergens over gaat. Een eventuele boodschap gaat verloren in saaie shots, afgewisseld met bloederig geweld (waar je overigens minder van ziet dan je zou verwachten). Ik wilde hem perse uitkijken, maar ik heb zowat om de 5 minuten naar de klok zitten staren.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 juni 2010, 23:10 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Begint best oke en tot en met de ontmoeting had ik nog hoop. Jammer dat het (lange saaie) stuk daarna uitdraaide op drie vreemde plots van jongens die een meisje aan de haak proberen te slaan. Die van de jongen met de motor (waar uiteindelijk de vriendin van wordt verkracht) weet nog het best te beklijven, maar echt boeiend is het niet allemaal.

Heel gestoord is het ook niet. De characters zijn dan wel een beetje freaky met hun vreselijke non-stop gelach. Maar gestoord over komen? Nee, daarvoor komt de film en het acteerwerk niet genoeg aan.

Muziek is dan wel weer wat freaky goed, maar er is niks waar het iets aan bij kan dragen.

Na het middenstuk komen we dan toch richting de finale en dan wordt het wel weer allemaal wat beter en vermaakt daar nog redelijk, alhoewel het me toch af en toe iets te gortig werd qua vreemdheid/vaagheid.

Eindconclusie is toch dat het niet veel soeps is en uiteindelijk niet naar meer smaakt jammer genoeg, ook al zijn er nog 5 delen.

2*

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 januari 2012, 20:02 uur
Japanse exploitationfilm die het voornamelijk van zijn beruchte reputatie moet hebben. Filmisch stelt het niet veel voor, schokkend is het evenmin. Wie graag hysterisch krijsende of manisch lachende Japanners aan het werk ziet, mag deze prent echter niet missen. Men moet zich wel eerst een uur lang door de inleiding worstelen waarin zich de vriendschap ontvouwt tussen drie studenten die getuige zijn van een bizarre moord. Wanneer ze zelf slachtoffer worden van pesterijen en geweld, slaan hun stoppen gezamenlijk door in een bloederige, schreeuwerige climax die flink aan kracht inboet door de groteske mise-en-scène.