132.206 gebruikers | 83.127 films | 30.189 regisseurs | 3.421.688 berichten | 4.775.251 stemmen
 
locatie: Films » Freak (1998) » Info

Freak (1998)

 

 

Freak (1998)
5 stemmen | gemiddelde 1,70
mijn stem:
Verenigde Staten
Komedie
90 minuten

geregisseerd door Spike Lee
met John Leguizamo en Spike Lee

Een autobiografisch verhaal van John Leguizamo. Hij vertelt over zijn buurt en hoe hij vocht om geaccepteerd te worden door zijn vader.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 augustus 2011, 20:00 uur
Mjah.

Dat Spike Lee dit geregisseerd heeft zal er wel een beetje aan meehelpen dat het op MM staat. David Lynch heeft een soorgelijk project, maar toegegeven, het is een dunne lijn.

An sich inderdaad een stand-up show, al is het wel wat visueler dan normaal, Leguizamo werkt redelijk veel met achtergrondbeelden en licht om z'n eigentheatertje wat schwung mee te geven. Daar ligt het probleem dan ook niet zo.

Leguizamo is gewoon niet zo grappig, wat best een probleem is voor een show als deze. Daarnaast is het topic ook niet al te boeiend, de grapjes zijn vaak nogal uitegekauwd en/of voorspelbaar, en Leguizamo mist gewoon een eigen stijltje. Z'n dramatische slot komt daarom ook niet over, waardoor de show ook met een aardige domper afsluit.

1.5*