Attack Force Z (1982)
Alternatieve titels: The Z Men, Een Geheim Oorlogscommando voor Speciale Opdrachten

47 stemmen | gemiddelde 2,71
Australië / Taiwan
Oorlog93 minuten
geregisseerd door
Tim Burstall en
Jing Ao Hsingmet
John Phillip Law,
Mel Gibson en
Sam NeillIn Australië werd een Special Force Unit opgericht, die in WOII ruim 300 operaties uitvoerde. Op een Japans eiland worden overlevende van een Amerikaans neergestort vlietuig gevangen gehouden. Captain P.G. Kelly is de leider van een Special Force Unit bestaande uit 5 harde commando's, die de overlevenden moeten redden. Het is voor Kelly zijn eerste missie als leider en sergeant Costello blijft hem daar aan herinneren. Eenmaal een tijdje op het eiland, blijkt de missie toch niet zo gemakkelijk te zijn. Inwoners van het eiland schieten te hulp, maar dit lijkt de missie alleen maar meer in gevaar te brengen.
3,0
[permalink] geplaatst op 21 maart 2006, 21:36 uurEen van de onbekendere Mel Gibson films.
Redelijk onderhoudend oorlogsdrama.
3*
3,0
[permalink] geplaatst op 29 oktober 2006, 18:42 uurIdd, Mel nog in een Australische productie maar ook Sam Neill was hier Australië nog niet ontgroeid. Allebei nog ver van de status die ze later zouden krijgen.
Best een realistisch verhaal.
Lad
[permalink] geplaatst op 19 mei 2008, 19:21 uurBest een redelijke, goede film.
[permalink] geplaatst op 5 maart 2011, 1:10 uurWil hem wel kijken maar heb alleen een versie met zeer slechte beeld kwaliteit. Misschien later eens proberen.