134.862 gebruikers | 85.575 films | 31.015 regisseurs | 3.506.231 berichten | 4.927.088 stemmen
 

Piglet's Big Movie (2003)

Alternatieve titel: Knorretje's Grote Film 

 

Piglet's Big Movie (2003)
131 stemmen | gemiddelde 2,78
mijn stem:
Verenigde Staten
Animatie / Familie
75 minuten

geregisseerd door Francis Glebas
met de stemmen van John Fielder, Jim Cummings en Ken Sansom

Piglet voelt zich achtergesteld wanneer zijn vriendjes op 'honingjacht' gaan en hem wordt verteld dat hij te klein is om te helpen. Wanneer hij verdwijnt komen zijn vriendjes Eeyore, Rabbit, Tigger, Kanga en Winnie the Pooh erachter dat Piglet eigenlijk op zijn eigen manier altijd een held is geweest en ze gaan naar hem op zoek.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 mei 2003, 15:59 uur
Vanaf 26 juni in de bioscoop. Ook als 'Knorretjes Grote Film'

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 juni 2003, 20:19 uur
aangezien ik fan ben van biggen lijkt me dit de film van het jaar :)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 juni 2003, 11:34 uur
:D haha.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 juni 2003, 11:49 uur
Wuti schreef:
aangezien ik fan ben van biggen
Pervert! :P

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 juli 2003, 10:50 uur
hehe, ik ga er maar snel naar toe.

knorretje is toch wel één van de uber biggen (vooral zoals hij getekend is in zijn 'eerste versie')

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 juli 2003, 11:28 uur
Wuti schreef:
knorretje is toch wel één van de uber biggen


wie zijn de anderen dan? Porky Pig? :|

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 juli 2003, 11:30 uur
Miss Piggy natuurlijk :)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 augustus 2003, 12:35 uur
En de film BIG en de film Babe gaan over een biggetje

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 januari 2004, 15:17 uur
Wuti woont denk ik op een boerderij :P

 

Ikkeuh
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 augustus 2004, 21:39 uur
niet uitgekeken
saaaaaaaaaaaai

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 augustus 2004, 21:47 uur
Heb de aftiteling gezien toen ik een keer wat vroeg in de bios was voor Terminator 3. Of ik ooit de rest zie? Ik betwijfel het.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 april 2005, 12:57 uur
Is deze nu wel of niet een Walt Disney Classic?

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 oktober 2005, 8:23 uur
Angrod_Pallanén schreef:
Is deze nu wel of niet een Walt Disney Classic?
Nope,hij hoort zelfs niet bij de vervolgfilms.

Gewoon,net zoals Teigetjes Film,één van de overige lange tekenfilms.

Ik betwijfel zelfs of ik deze als Disney-fan wil zien,Pooh vind ik persoonlijk erg saai.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 oktober 2005, 10:43 uur
Ik ook, maar goed Teigetjes Film vond ik wel erg leuk, maar Knorretjes film? We hebben ook nog de variant met Roe.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 oktober 2005, 16:56 uur
Knorretje niet meer welkom

BRUSSEL - Werknemers op het gemeentehuis van West Midlands moeten alle afbeeldingen verwijderen van Winnie de Poehs vriendje Knorretje. Ook alle andere afbeeldingen van varkens moeten weg, weet de Britse krant The Sun.

Afbeeldingen van varkens, zelfs stripfiguren, zouden islamitische medewerkers kunnen beledigen. In de islam worden varkens als onrein beschouwd.

De beslissing werd genomen na een klacht tegen stressballetjes in de vorm van een varkentje.

bron@Het Nieuwsblad

----------------------
Ocharme Knorretje :')

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 januari 2006, 4:03 uur
Angrod_Pallanén schreef:
Ik ook, maar goed Teigetjes Film vond ik wel erg leuk, maar Knorretjes film? We hebben ook nog de variant met Roe.


Zoals de disney studios de laatste jaren bezig zijn mogen wel ons wel verwachten aan nog wat Pooh films.
Misschien een over Konijn of Iejoor

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 januari 2006, 9:24 uur
Illuvatar schreef:
Angrod_Pallanén schreef:
(quote)


Zoals de disney studios de laatste jaren bezig zijn mogen wel ons wel verwachten aan nog wat Pooh films.
Misschien een over Konijn of Iejoor
Poooh ligt nog altijd goed in de markt.


Hoeveel Pooh films hebben we nu al?

Ik denk 7?of ben ik fout?

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 januari 2006, 17:47 uur
Verbaasd me dat de waardering van deze film zo laag is. Vind het een heerlijke familie film en met name de muziek van Carly Simon is lekker om naar te luisteren. Ik heb hem samen met de kinderen 10 tallen keren gezien en blijft gewoon leuk om naar te kijken.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 januari 2006, 17:50 uur
Grr, wil de film al een tijdje zien en zag vanmorgen dat er bij BBC Piglet's Big Movie stond, maar omdat er geen filmtekentje van de tv-gids voorstond dacht ik dat het verdeelt was in een aantal afleveringen (wist niet hoelang de film duurde). Zonde dat ik hem gemist heb. Knorretje is toch de leukste van de Poeh's.

 

*Chrissie*
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 juli 2006, 12:23 uur
Echt een hele lieve film, zoals we gewend zijn van Winnie The Pooh.

Het verhaal gaat zoals gewoonlijk over lief zijn voor elkaar en vriendjes zijn, is gewoon een hele zoete film.

En Knorretje is ook gewoon het leukst.

3,5*

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 mei 2007, 15:21 uur
deze film is de lievelingsfilm van mijn dochtertje, ze kijkt er dagelijks naar.
als een film een kind zo kan boeien moet hij wel goed zijn , voor de kindjes welteverstaan, dus geef ik hem 5 sterren.
Dat je hem als volwassene niet goed vindt kan ik begrijpen, het is dan ook een kinderfilm dus geschikt voor kinderen

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 augustus 2007, 12:43 uur
Heerlijk een film alleen voor knorretje, de held van het honderdbunderbos. (al is Ijoor mijn favo) 3*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 september 2007, 19:36 uur
Zoals ik al zei bij Teigetjes Film dit zijn gewoon kleuterfilms maar ik vind het toch nog altijd leuk om terug te kijken waar ik vroeger zo graag naar keek (heb ik ook met foto's :P!) Ik vind deze trouwens eigenlijk wel leuker als Teigetjes Film :P!!!!!

3.5*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 november 2007, 18:27 uur
tommykonijn schreef:
Zoals ik al zei bij Teigetjes Film dit zijn gewoon kleuterfilms maar ik vind het toch nog altijd leuk om terug te kijken waar ik vroeger zo graag naar keek (heb ik ook met foto's :P!) Ik vind deze trouwens eigenlijk wel leuker als Teigetjes Film :P!!!!!

3.5*


Akkoord het blijft nog altijd leuker dan Teigetjes Film vind ik maar de Tweede keer dat ik hem keek was hij absoluut minder.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 juni 2008, 17:58 uur
Pieter Montana:

Knorretje niet meer welkom

BRUSSEL - Werknemers op het gemeentehuis van West Midlands moeten alle afbeeldingen verwijderen van Winnie de Poehs vriendje Knorretje. Ook alle andere afbeeldingen van varkens moeten weg, weet de Britse krant The Sun.

Afbeeldingen van varkens, zelfs stripfiguren, zouden islamitische medewerkers kunnen beledigen. In de islam worden varkens als onrein beschouwd.

De beslissing werd genomen na een klacht tegen stressballetjes in de vorm van een varkentje.

bron@Het Nieuwsblad

----------------------
Ocharme Knorretje


ja daaag, dit slaat echt nergens op:?
die moslims moeten zich niet zo aanstellen :|

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 februari 2010, 19:03 uur
aardige film maar zijn voorganger tijgertjes film is leuker

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 mei 2010, 22:25 uur
Vroeger al eens gezien en toen vond ik deze toch beter. Nu vind ik ze allemaal wat minder de Winnie the Pooh films. Voor kinderen zal dit zeker een leuke film zijn.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 september 2010, 16:27 uur
Teigetjes film is idd beter
Eerst vond ik deze leuker maar nu niet meer

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 juni 2011, 14:11 uur
Aardige tekenfilm waarin Winnie de Pooh en zijn vrienden op zoek gaan naar Knorretje, als ze die zijn kwijtgeraakt. En onderweg halen ze allerlei herrinneringen op over Knorretje. Duidelijk gericht op de allerjongsten, en wellicht ook leuker om in het bijzijn van een kind te kijken. Uiteraard erg vrolijk van toon en de liedjes zijn ook mooi.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 september 2011, 23:41 uur
Matig.

Ook deze film is weer wat te simpel. De basischarme van Pooh zit er wel weer in, maar verder was er eigenlijk te weinig materiaal voor een nieuwe film, waardoor er maar mat flashbackverhaaltjes verteld worden.

Piglet is ook niet meteen het interessantste figuurtje, wel een nadeel van al die Pooh spin-offs. Verder blijft het een redelijk leuk stijltje, maar ook hier wordt er weinig extras mee gedaan. Een korte wasco-scene, maar die was nu niet bepaald mooi.

Aftiteling was trouwens echt vreselijk, wat een wereld van verschil de meest recente Pooh film. Verder blijft de voice acting wél erg sterk. Blijkbaar is dit niet de oriignele stem van Pooh, dus vrees een beetje voor het origineel. Denk niet dat Jim Cummings te toppen valt.

2.0*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 februari 2012, 8:35 uur
Ja, de Heffalump, zoals ik gister al riep, blijft het mooist.

Niet dat deze film slecht was, helemaal niet. Dit was weer erg lief, mooi gedaan weer. Ik houd van Winnie de Poeh: Elke film die ik tot nu toe zag, bevestigt dit alleen maar meer. Mooie sfeer.
Ik zei bij de Heffalump film al, dat ik meer Winnie films wilde zien. Bij deze is dat wat ik daar schreef, grotendeels ingelost. Ik heb er nu al 3 meer gezien dan toen, namelijk. Zeker geen straf. Het zijn wel duidelijke moraaltjes die er naar binnen gegooid worden, maar op eenvoudige wijze word dit gedaan. Je hebt er op die manier bijna geen erg in, wat je op je bord geschoven krijgt.

Solide 4*.