American Psycho 2: All American Girl (2002)

 

 
American Psycho 2: All American Girl (2002)
254 stemmen | gemiddelde 1,75


nr. 69 in de flop 100
mijn stem:
Verenigde Staten
Horror / Komedie
88 minuten

geregisseerd door Morgan J. Freeman
met Mila Kunis, William Shatner en Geraint Wyn Davies

Het blijkt dat de jonge Rachael Newman een handje heeft gehad in de dood van de seriemoordenaar Patrick Bateman. Er zijn enkele jaren voorbij gegaan, en Rachael gaat studeren. Ze wil graag de assistente worden van Professor 'Bobby' Starkman, een legendarische ex-FBI-agent. Ze krijgt echter te maken met competitie van andere studenten. Rachael besluit ze één voor één uit de weg te ruimen.


 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 augustus 2009, 17:59 uur
Deze was best wel komisch eigenlijk, lekker "tongue-in-cheeck". Wel een beetje zwak naar het einde toe.

Snap niet dat mensen zich zo kunnen blindstaren op het feit dat deze sequel al dan niet een pak minder is als z'n voorganger (alsof dat zo een meesterwerk was).

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 augustus 2009, 18:06 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Inderdaad Yeyo, vond hem ook best inorde. Enkele grappige scènes zoals met die condoom.

Had hem vooral gekeken voor Mila Kunis en deze deed het hier wel best aardig. Het einde met dat boek signeren vond ik een goede afsluiter. Nergens serieus te nemen dit deel, maar best vermakelijk om naar te kijken.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 augustus 2009, 16:34 uur
nee de eerste was ook geen meesterwerk. je hebt gelijk yeyo

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 oktober 2009, 22:49 uur
Deel 1 is in mijn ogen zeker wel een meesterwerk.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 november 2009, 16:54 uur
Deze film valt of staat met wat de kijker van Mila Kunis vindt. Ikzelf zie haar graag en vond dat ze het best leuk deed. Maar dit neemt natuurlijk niet weg dat de film niets met American Psycho te maken heeft. Toch heb ik me hier en daar erg vermaakt maar alles bijelkaar werkte het toch niet goed genoeg. Vooral richting het einde werd het allemaal wat minder en de muziek vond ik storend. Maar al met al voor degene die Mila graag zien is deze film toch zeer geschikt.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 januari 2010, 23:31 uur
Geregisseerd door Morgan Freeman :P

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 februari 2010, 0:44 uur
De film is alleen het aanzien waard omdat Kunis er best leuk uit ziet. Voor de rest is de film verschrikkelijk irritant en onlogisch. De voice over is vervelend, de kills zijn dom en komen nauwelijks in beeld, de condoom scene is helemaal achterlijk(verkeerde wurgtechniek, zo help je alleen maar de pijn tegen een kies of zo), vervelende slapstick muziekjes en een voorspelbaar verhaal van hier tot Tokyo.
Een verkrachting van de eerste AP die bovengemiddeld goed was, deze is bovengemiddeld slecht.

1*

 





niet ingelogd

106.770 gebruikers | 63.880 films | 23.735 regisseurs | 2.462.255 berichten | 3.457.270 stemmen